13 Nisan 2015 Pazartesi 11:00

BP Ultimate Euro Diesel

BP Ultimate Euro Diesel'in üstün temizleme yeteneği, sıradan dizel yakıtlara göre önemli bir güç, performans ve yakıt ekonomisi katkısı sağlar. Bu üstün temizleme gücü bağımsız test kuruluşlarında test edilmiştir.

Sağlanan fayda, sürüş şekli ve alışkanlıkları, aracın durumu ve özellikleri, hava ve yol gibi sürüş koşullarına bağlı olarak değişebilir. Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır.

Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

BP Ultimate Euro Diesel kullanmanız için 5 neden

Gelişmiş temizleme formülüyle, BP Ultimate Euro Diesel zararlı tortuların oluşumundan kaynaklı motor güç kaybını önlemek için tasarlanmıştır, motorunuzun yeni bir motor gibi çalışmasını sağlar. Aynı zamanda motoru korozyona ve aşınmaya karşı korumak için tasarlanmıştır. Üstelik, özel köpük önleyici formül sayesinde BP Ultimate Euro Diesel çok daha kolay, hızlı ve temiz bir şekilde doldurulur.

 
Paylaş:
Etiketler:

En Ucuz

Benzin
Motorin
LPG
,
,
,
Sizin İçin En Ucuz Yakıt Nerede? Tüm Şehirler