1 Ekim 2017 Pazar 16:00

Paraf'tan 50 TL Paraf Para Hediye!

Paraf ile 1 Ekim-15 Kasım 2017 tarihleri arasında anlasmalı Petrol Ofisi istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alısverisine 50 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alısveristen önce bankada kayıtlı cep telefonundan, PO yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. Ilk alısverisin, gelecekonay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir.

50 TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım saglanan islemin yapıldıgı karta yüklenecek, 25 Kasım 2017’ye kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alısverislerinde kullanılabilecektir.

Kullanılmayan ParafPara’lar 26 Kasım 2017’de geri alınacaktır. Kampanya müsteri bazındadır ve birmüsteri en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir.

Ödül kazanımına iliskin bilgi slip üzerinde yer alacaktır. Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alısverislerin sadece ilki kampanya dahilindedir.

Kazanılan ParafPara’lar baska karta transfer edilemez. 18 yasından küçükler kampanyaya katılamaz.

Parafly kampanyaya dahil, Business kartlar, ek kartlar, sanal kartlar, HalkCard

ve ParafPara kullanılarak yapılan islemler ise dahil degildir. TÜRKIYE HALK BANKASI A.S. ve PETROL OFISI A.S. kampanya kosullarının tamamında degisiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Paylaş:
Etiketler:

En Ucuz

Benzin
Motorin
LPG
,
,
,
Sizin İçin En Ucuz Yakıt Nerede? Tüm Şehirler